فلزیاب GC-1020
فلزیاب GC-1020 ساخت چین
مهر ۱۴, ۱۳۹۷
فلزیاب auotomatic محصول کمپانی ARMAND
فلزیاب Automatic محصول کمپانی ARMAND
مهر ۱۵, ۱۳۹۷

تفاوت بین فلزیاب خارجی و ایرانی

  تفات های بین فلزیاب ایرانی و خارجی

  تفات های بین فلزیاب ایرانی و خارجی

تفاوت بین فلزیاب خارجی و ایرانی

فرق بین فلزیاب خارجی و ایرانی

تفاوت فلزیاب ایرانی IKPV با فلزیاب خارجی را فقط میتوان از توان قدرت تفکیک و تشخیص و تنظیمات آن فلزیاب بدست اورد و فلزیاب ایرانی پیشرفته میتواند قدرت بالای در تفکیک انواع فلزات یا طلا با عدد VDI و ابعاد هدف IND SIZE در عمق زیاد داشته باشد و دلیل ندارد یک  فلزیاب خارجی برای اینکه نام خارجی بر روی آن است یا در خارج ساخته یا طراحی شده است توان بالای در تشخیص اهداف یا طلا در عمق زیاد را داشته باشد یا فلزیاب خارجی دارای ثبات بالاتری برای تفکیک فلزات یا طلا دارا میباشد نحوه عملکرد فلزیاب و طراحی ان مهم می باشد.

تفاوت بین فلزیاب خارجی و ایرانی

تفاوت بین فلزیاب خارجی و ایرانی

فلزیاب های ایرانی

شرکت IKPV سیستمهای فلزیاب یا طلایاب ایرانی متعلق به این شرکت را آموزش داده و هدف را در سطح و عمق پنهان مینمایند تا خریدار کاوش نماید و از خرید خود  مطمئن شود. فلزیاب های این شرکت دارای قدرت تفکیک و تشخیص EDIT یا VDI DISC و تنظیمات سطح و حجم حساسیت یا تارگت ایکس TARGET X می باشد.  فلزیاب IKPV برتری به سیستمهای فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب  خارجی داشته و نسبت به سیستمهای فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب تقلبی که به نام خارجی می فروشند دارای توانائی بسیار بالای می باشد.

  تفات های بین فلزیاب ایرانی و خارجی

تفاوت های بین فلزیاب ایرانی و خارجی

فلزیاب های تولید داخل

سیستمهای  فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب IKPV که توسط طراحان داخلی طراحی و ساخته شده است دارای امنیت بیشتری برای عملکرد می باشد زیرا طراح  فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب  میداند به چه صورت مدار سیستم فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب را ترکیب نماید تا بهترین کارائی را بدست آورد و به همین میزان خدمات بعد از فروش و آموزشی آن با آگاهی کامل به انجام می رسد.

 

فلزیاب های تقلبی

فلزیاب ایرانی تقلبی که با نام خارجی در ایران بفروش میرسد عمدتاً دارای مدار کپی شده می باشد و سازنده ان اطلاعات زیادی از ترکیب ساخت آن مدار و نحوه عملکرد آن را نداشته و  دستورالعمل یا کتاب راهنمای نامفهومی که در اختیار خریدار قرار می دهد.

در زمینه سیستم های فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب تقلبی که با نام خارجی به فروش میرسانند اصولاً ظاهر زیبای را برای آن سیستم  فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب سازنده ایجاد می نماید و صفحه نمایشگر زیبای را بر روی سیستم  فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب تقلبی خود قرار می دهند که مشتری را جذب نمایند اما عملاً مدار سیستم فلزیاب یا طلایاب یا گنج یاب  دارای توانائی بالای برای تشخیص هدف و واکنش به اهداف در عمق زیاد نمی باشد.

برخی از محصولات فلزیاب IKPV

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب پالسی ، فلزیاب آنتن راداری ، گنج یاب ، سنسور GPR و انواع شاقول با کارشناسان ما در تماس باشید

جهت مشاوره در مورد فلزیاب GUARTEL MD3000 با نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره 09917579020 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید