فلزیاب ضدآب | بررسی بهترین فلزیاب ضدآب

felezyabforosh مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب ضدآب | بررسی بهترین فلزیاب ضدآب

فلزیاب ضدآب

برای کاوش فلزات در زیر آب و پیدا کردن سکه و حلقه های مفقود شده در زیر آب به یک فلزیاب ضدآب نیاز دارید. در این مقاله ما گزینه هایی را مورد بررسی قرار می دهیم که به شما برای انتخاب بهترین فلزیاب ضدآب کمک می کند.

فلزیاب ضدآب | بررسی بهترین فلزیاب ضدآب

اولین گام در انتخاب بهترین فلزیاب ضدآب تعیین نوع کاوش است. دو نوع اصلی از تکنولوژی فلزیاب ضدآب برای استفاده در زیر آب وجود دارد:

  • فلزیاب PI یا فلزیاب پالسی
  • فلزیاب VLF یا فلزیاب فرکانس پایین

فلزیاب پالسی

فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب پالسی یک سری از پالس های الکترونیکی را با سرعت زیاد به زمین انتقال می دهد. این پالس های الکترونیکی تحت تاثیر مواد معدنی خاک قرار نمی گیرد، اما به فلزات باارزش بسیار حساس می باشند. یک فلزیاب پالسی برای سواحل آب شور و غواصی مناسب می باشد. فلزیاب فرکانسی مناسب برای کاوش های بسیار عمیق و شرایط سخت زمین مناسب می باشد. فلزیاب PI دارای تفکیک فلزات محدود است، بنابراین اگر می می خواهید بین فلزات با ارزش و فلزات بی ارزش با دقت زیاد تفکیک انجام دهید این دستگاه فلزیاب برای شما مناسب نمی باشد.

چند نمونه فلزیاب فرکانسی

فلزیاب VLF

فلزیاب فرکانس پایین یا فلزیاب VLF پایین معمولا در محدوده فرکانس 3 تا 30 کیلوهرتز کار می کنند و به سکه ها، آثار و جواهرات بسیار حساس هستند. فلزیاب VLF توانایی عالی در تفکیک فلزات و حذف هدف های نا خواسته دارند. برخلاف فلزیاب PI ، مدار فلزیاب VLF تحت تاثیر مواد معدنی زمین قرار می گیرد. بیشتر فلزیاب های VLF دارای تنظیم حساسیت و گاهی کنترل بالانس زمین هستند. با تنظیم حساسیت و کنترل بالانس زمین، می توانید سیگنال های ناشی از مواد معدنی زمین را به حداقل برسانید. در اینجا یک لیست از بهترین فلزیاب ضدآب با تکنولوژی VLF آورده شده است. شما می توانید به بررسی فلزیاب ضدآب VLF در لینک زیر بپردازید:

کجا از فلزیاب استفاده می کنید؟

در حال حاضر که ما درک پایه ای از انواع طلایاب ضدآب پیدا کردیم، اجازه دهیم نگاهی به مکانی که قرار است در آن کاوش کنیم بیندازیم. شما ممکن به خودتان بگویید، چگونه می دانم که کجا می خواهم از استفاده کنم؟ با نگاهی به برخی از سرگرمی های خود در زمان های دیگر شروع کنید. محبو ترین مکان ها برای استفاده از فلزیاب ضدآب عبارتند از: اگر به غواصی علاقه دارید یا قصد پیدا کردن اشیاء مفقود شده کنار ساحل را دارید، قدم زدن در کنار ساحل، غواصی یا رفتن در زیر آب تا کمر مکان های استفاده از فلزیاب ضدآب برای شما است.

بهترین نوع فلزیاب برای شما چیست؟

انتخاب بهترین فلزیاب برای کاوش در زیر آب بسیار مهم است. آیا در آب شور قصد کاوش دارید یا آب شیرین؟ اگر شما در آب شور قصد کاوش دارید فلزیاب پالسی بهترین انتخاب شما خواهد بود. با این حال، اگر شما تصمیم بگیرید که در آب شیرین کاوش کنید فلزیاب VLF برای شما مناسب می باشد.

 

 

 

شاید دوست داشته باشید:

فلزیاب تصویری چیست و انواع فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری چیست و انواع فلزیاب تصویری در نمایندگی فلزیاب IKPV فلزیاب تصویری چیست : می توان گفت فلزیاب تصویری ، یک فلزیاب با قابلیت نمایش هدف های دفن شده در زیر زمین توسط نرم افزار شبیه ساز سه بعدی، به اپراتور فلزیاب می باشد. در برخی از دستگاه های طلایاب و گنج یاب تصاویر اسکن شده توسط صفحه […]

فلزیاب

فلزیاب چیست  و چه کاربرد هایی دارد فلزیاب ها ابزاری جهت تشخیص انواع فلزات در زیر زمین هستند. هنگامی که بحث دستگاه فلزیاب به میان می آید، سه نوع مدل دستگاه برای انتخاب وجود دارد. قبل از سرمایه گذاری در خرید، مهم است که در مورد انواع فلزیابها بدانید. انتخاب نوع مناسب بر اساس بودجه و […]

برترین فلزیاب تصویری

برترین فلزیاب تصویری فلزیاب وسیله‌ای است که برای پیدا کردن اجسام فلزی مخفی یا گم شده درون زمین، دیوار یا اجسام دیگر به کار گرفته می‌شود. امروزه فلزیاب های مختلفی با کاربرد های متفاوت و در مدل های مختلف توسط شرکت های تولید فلزیاب به بازار عرضه می شود . هر کدام از این فلزیاب ها […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 17 =

مشاوره خرید فلزیاب