فلزیاب ضدآب | بررسی بهترین فلزیاب ضدآب

felezyabforosh مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب ضدآب | بررسی بهترین فلزیاب ضدآب

فلزیاب ضدآب

برای کاوش فلزات در زیر آب و پیدا کردن سکه و حلقه های مفقود شده در زیر آب به یک فلزیاب ضدآب نیاز دارید. در این مقاله ما گزینه هایی را مورد بررسی قرار می دهیم که به شما برای انتخاب بهترین فلزیاب ضدآب کمک می کند.

فلزیاب ضدآب | بررسی بهترین فلزیاب ضدآب

اولین گام در انتخاب بهترین فلزیاب ضدآب تعیین نوع کاوش است. دو نوع اصلی از تکنولوژی فلزیاب ضدآب برای استفاده در زیر آب وجود دارد:

  • فلزیاب PI یا فلزیاب پالسی
  • فلزیاب VLF یا فلزیاب فرکانس پایین

فلزیاب پالسی

فلزیاب فرکانسی یا فلزیاب پالسی یک سری از پالس های الکترونیکی را با سرعت زیاد به زمین انتقال می دهد. این پالس های الکترونیکی تحت تاثیر مواد معدنی خاک قرار نمی گیرد، اما به فلزات باارزش بسیار حساس می باشند. یک فلزیاب پالسی برای سواحل آب شور و غواصی مناسب می باشد. فلزیاب فرکانسی مناسب برای کاوش های بسیار عمیق و شرایط سخت زمین مناسب می باشد. فلزیاب PI دارای تفکیک فلزات محدود است، بنابراین اگر می می خواهید بین فلزات با ارزش و فلزات بی ارزش با دقت زیاد تفکیک انجام دهید این دستگاه فلزیاب برای شما مناسب نمی باشد.

چند نمونه فلزیاب فرکانسی

فلزیاب VLF

فلزیاب فرکانس پایین یا فلزیاب VLF پایین معمولا در محدوده فرکانس 3 تا 30 کیلوهرتز کار می کنند و به سکه ها، آثار و جواهرات بسیار حساس هستند. فلزیاب VLF توانایی عالی در تفکیک فلزات و حذف هدف های نا خواسته دارند. برخلاف فلزیاب PI ، مدار فلزیاب VLF تحت تاثیر مواد معدنی زمین قرار می گیرد. بیشتر فلزیاب های VLF دارای تنظیم حساسیت و گاهی کنترل بالانس زمین هستند. با تنظیم حساسیت و کنترل بالانس زمین، می توانید سیگنال های ناشی از مواد معدنی زمین را به حداقل برسانید. در اینجا یک لیست از بهترین فلزیاب ضدآب با تکنولوژی VLF آورده شده است. شما می توانید به بررسی فلزیاب ضدآب VLF در لینک زیر بپردازید:

کجا از فلزیاب استفاده می کنید؟

در حال حاضر که ما درک پایه ای از انواع طلایاب ضدآب پیدا کردیم، اجازه دهیم نگاهی به مکانی که قرار است در آن کاوش کنیم بیندازیم. شما ممکن به خودتان بگویید، چگونه می دانم که کجا می خواهم از استفاده کنم؟ با نگاهی به برخی از سرگرمی های خود در زمان های دیگر شروع کنید. محبو ترین مکان ها برای استفاده از فلزیاب ضدآب عبارتند از: اگر به غواصی علاقه دارید یا قصد پیدا کردن اشیاء مفقود شده کنار ساحل را دارید، قدم زدن در کنار ساحل، غواصی یا رفتن در زیر آب تا کمر مکان های استفاده از فلزیاب ضدآب برای شما است.

بهترین نوع فلزیاب برای شما چیست؟

انتخاب بهترین فلزیاب برای کاوش در زیر آب بسیار مهم است. آیا در آب شور قصد کاوش دارید یا آب شیرین؟ اگر شما در آب شور قصد کاوش دارید فلزیاب پالسی بهترین انتخاب شما خواهد بود. با این حال، اگر شما تصمیم بگیرید که در آب شیرین کاوش کنید فلزیاب VLF برای شما مناسب می باشد.

 

 

 

شاید دوست داشته باشید:

نماد شتر در دفینه یابی

نماد شتر در دفینه یابی  پیدا کردن گنج و دفینه یکی از کارهایی است امروزه خیلی فراگیر شده است و بخاطر قدمت تاریخی و باستانی ایران ، افراد زیادی روی به کاوش گنجینه های پنهان شده اورده اند. البته باید این نکته را در نظر گرفت که بدون آشنایی و شناخت آثار و نشانه های […]

بررسی فلزیاب E-TRAC محصول ماینلب

بررسی فلزیاب E-TRAC محصول ماینلب نقد و بررسی فلزیاب E-TRAC : در مقالات گذشته به بررسی فلزیاب برخی از محصولات شرکت ماینلب رو مورد بررسی قرار دادیم ، در این مطلب به بررسی فلزیاب E-TRAC می پردازیم تا بیشتر با این فلزیاب آشنا شوید. این واقعا یک فلزیاب کارآمد است و در ساخت بدنه آن از […]

فلزیاب فیوچر 2018 ساخت آلمان

فلزیاب فیوچر 2018 ساخت کمپانی او کا ام در مقاله قبلی در مورد یکی دیگر از سری فلزیاب فیوچر یعنی فلزیاب فیوچر I-160 صحبت کردیم و به صورت کامل با این دستگاه آشنا شدید. اما در این مطلب میخواهیم فلزیاب فیوچر 2018 را معرفی کنیم و عملکرد و کارایی این فلزیاب را مورد نقد و […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 11 =

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید