فلزیاب لیزری چیست بیشتر بدانید

felezyabforosh دسته بندی نشده , , , , , , , , , , , , , , , ,

فلزیاب لیزری چیست بیشتر بدانید

فلزیاب لیزری  ؟

بازار فلزیاب در ایران به دلیل  فقدان مرجعی دارای  آشفتگی بسیار است و افراد سود جو هم از این فرصت استفاده کرده و دستگاه های بیکیفیت را مونتاژ و به اسم دستگاه های خارجی روانه بازار میکنند این عامل با عث شده تا اعتماد خریداران نسبت به محصولات داخلی از بین برود. دستگاه هایی همچون فلزیاب ماهواره ای ، فلزیاب حرارتی ، فلزیاب سونی ، فلزیاب لیزری ، فلزیاب ناسا و … کاملا دروغین می باشند و هیچگونه  و جود خارجی ندارند و فقط جهت کلاهبرداری استفاده می شوند.

فلزیاب لیزری یکی از موضوعاتی است که تازه در سایت های فارسی زبان باب شده است و افراد شرور با استفاده از آگاهی کم مردم ایران اقدام به کلاهبرداری  می نمایند. درواقع فلزیاب لیزری همان دماسنج لیزری می باشد که هیچ کاربردی ندارد و فقط جهت اندازه گیری دمای محیط استفاده می شود. برخی از سایت های کلاهبردار اینگونه عنوان می کنند که:

فلزیاب لیزری چیست بیشتر بدانید

فلزات قیمتی در طول شب گرم‌تر هستند و از محیط خود گرم‌تر می‌مانند (به وسیله امواج مادون قرمز خورشید گرم می‌شوند و به خاطر ساختار الکترونیکی خود گرما را نگه می‌دارند) وقتی که هدف زیر زمین باشد، به دلیل افزایش گرمای هوا، این تغییر دما را می‌توان از طریق جستجوگر لیزری نشان داد ”

 هر سایتی مطلبی با عنوان بالا منتشر نمود بدانید که آن سایت کلاه بردار است. فلزیاب لیزری به هیچ عنوان وجود خارجی ندارد.

 

شاید دوست داشته باشید:

بهترین فلزیاب ترکیه ای | کمپانی IKPV

بهترین فلزیاب ترکیه ای | کمپانی IKPV کمپانی ترکیه ای Makro Detector فعالیت خود را از اوایل سال 1986 در استانبول ترکیه آغاز کرد. این کمپانی سازنده انواع فلزیاب و گنج یاب ، سیستم های نظامی و امنیتی و … است. این برند در سال 2000 به پیشرو ترین و بزرگترین شرکت تولید فلزیاب در ترکیه تبدیل شد. محصولات […]

فلزیاب Excalibur II محصول کمپانی فلزیاب MINELAB

فلزیاب Excalibur II محصول کمپانی فلزیاب MINELAB کمپانی فلزیاب ماینلب در حومه شهر Salisbury در جنوب استرالیا به نظر بسیار از کاوشگران و فروشندگان فلزیاب ، بهترین و موفق ترین تولید کنندگان دستگاه های فلزیاب در دنیا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 12 =

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید