فلزیاب TITAN GER 1000
فلزیاب TITAN GER 1000 ساخت آلمان
دی ۱۰, ۱۳۹۷
نماد طاووس
نماد طاووس در دفینه یابی و گنج یابی
دی ۱۱, ۱۳۹۷

فلزیاب نقطه زن Bullseye II تولید امریکا

فلزیاب نقطه زن Bullseye II

فلزیاب نقطه زن Bullseye II

فلزیاب نقطه زن Bullseye II تولید امریکا

فلزیاب های امریکایی از زمان های گذشته تا به کنون مورد توجه جستجوگران در زمینه فلزیابی بوده اند. کمپانی های گنج یاب امریکایی اضافه بر دارا بودن به حساسیت بالا نسبت به فلز از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند و همین سبب شده این فلزیاب در بازار جهانی از فروش بالای بهره مند شود. کمپانی Whites نیز جزء شرکت های با فعالیت بالا در این زمینه است که دستگاه های فلزیاب خیلی معروفی مانند گنج یاب MTX را ساخته است.

فلزیاب نقطه زن Bullseye II

                                                                         فلزیاب نقطه زن Bullseye II

فلزیاب نقطه زن 

گنج یاب های نقطه زن سری از دستگاه ها هستند که جهت پیدایش محل دقیق اهداف از آنها بهره گرفته می شود. این سری از دستگاه های گنج یاب میتوانند عمق خیلی پایینی را کاوش کنند و توانایی جستجوی 20 تا 30 سانتی متر بیشتر را ندارند و موقعی که یک مکان را حفاری کرده باشید جهت کاوش و یافتن محل دقیق هدف بخصوص اهداف کوچک مانند سکه از آنها استفاده میشود.

از این دستگاه ها میتوان به عنوان دستگاهی مکمل و کاربردی در کنار گنج یاب پیشرفته خود استفاده نمود. همچنین به عنوان گنج یاب دستی و راکتی نیز کارایی دارد و در ورودی اماکن حساس و ورزشگاه ها به عنوان یک بازرسی بدنی استفاده کرد. گنج یاب نقطه زن Bullseye جزء فلزیاب های دستی است که مجهز به حساسیت منحصر به فردی نسبت به فلز های ریز و کوچک است ، همواره لازم به تنظیم  کردن فلزیاب قبل از راه اندازی نیست ، فقط دستگاه را روشن و شروع به کاوش کنید.

تعدادی از قابلیت های فلزیاب نقطه زن Bullseye II 

  • مجهز به سیستم هشدار لرزشی و صوتی
  • توانایی کار با یک باطری 9 ولتی
  • کاملا اتوماتیک و بدون نیاز به تنظیمات
  • فرکانس کاری 36 کیلو هرتز
  • طراحی ارگونومیک و ساخته شده از بهترین متریال های اولیه
  • وزن 311 گرمی
  • مجهز به چراغ LED برای کار در محیط های کم نور
  • شارژ دهی بیش از 20 ساعت به صورت کار مداوم

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد فلزیاب خارجی ، فلزیاب ارزان ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب تصویری ، قیمت فلزیاب و … با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز ، نمایندگی فلزیاب تهران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید