فلزیاب PD140V
فلزیاب PD140V تولید شرکت CEIA ایتالیا
بهمن ۲۲, ۱۳۹۷
فلزیاب M97 Valve
فلزیاب M97 Valve تولید شرکت Fisher آمریکا
بهمن ۲۳, ۱۳۹۷

فلزیاب Tracker II تولید کمپانی Bounty Hunter

فلزیاب Tracker II

فلزیاب Tracker II

فلزیاب Tracker II تولید کمپانی Bounty Hunter

شرکت Bounty Hunter ساخته شده در شهر El Paso ایالت تگزاس در غربی ترین نقطه آمریکا تاسیس شده است. این کمپانی تولید کننده انواع دستگاه های فلزیاب و طلایاب یکی از برترین و بهترین کمپانی ها در این زمینه می باشد. یکی از تفریح های مورد علاقه تعداد زیادی از افراد فلزیابی می باشد و این کاوشگران به عنوان یک شغل به فلزیابی نگاه نمیکنند و یا نیاز به خرید دستگاه های با قیمت بالا و پیشرفته نیست . شرکت های سازنده فلزیاب نیز به همین دلیل دستگاه های میان رده و مبتدی را می سازند که جهت جستجو سکه ، جواهرات و انواع فلزات در عمق پایین بسیار استفاده میشوند .

فلزیاب Tracker II

فلزیاب Tracker II

بیو گرافی فلزیاب Tracker II

گنج یاب Tracker II دستگاهی برای کودکان طراحی و تولید شده است که دارای منو کاربری بسیار آسانی می باشد. اگر کودک شما به دنبال کشف گنج می باشد، میتوانید با گنج یاب Bounty Hunter Tracker Iکاوش را آغاز کنید. کارایی این دستگاه از گنج یاب Tracker IV هم راحت تر می باشد. ویژگی های بسیار ، حساسیت آنالوگ و تفکیک ، کاوش با این فلزیاب را خیلی آسان کرده است. نحوه کار با این دستگاه به این صورت می باشد که دو زنگ صوتی به اپراتور در صورت مشاهده فلز هشدار می دهد و یک چراغ LED میزان شارژ باتری را به شما نمایش می دهد.

برخی از مشخصات و توانایی های فلزیاب Tracker II :

  • فرکانس عملکرد: ۶٫۷ کیلوهرتز
  • گارانتی: ۵ سال (محدود در کشورهای خارجی)
  • وزن کل: ۱٫۱۸ کیلوگرم
  • شناسه هدف: ۹ آیکن دسته بندی برای شناسایی هدف ها قبل از حفاری
  • بالانس زمین: خودکار و دستی با تنظیمات معمولی شن، خاک رس و …
  • تفکیک فلزات: ۳ تن صدای مختلف برای حذف هدف های ناخواسته و آلودگی محیط

فروش فلزیاب :

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع فلزیاب تصویری ، فلزیاب دستی ، فلزیاب حرفه ای ، فلزیاب آنتن راداری ، فلزیاب IKPV ، فلزیاب ایرانی ، قیمت فلزیاب و … در نمایندگی فلزیاب تهران و فلزیاب شیراز با شماره 09917579030 تماس بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید