فلزیاب CW-10
فلزیاب CW-10 تولید کمپانی Fisher
دی ۱۶, ۱۳۹۷
فلزیاب CS3MXiPRO
فلزیاب CS3MXiPRO محصول شرکت سی اسکوپ
دی ۱۶, ۱۳۹۷

نماد تبر در دفینه یابی و گنج یابی

نماد تبر در دفینه یابی

نماد تبر

نماد تبر در دفینه یابی و گنج یابی

تَبَر ابزاری است از آهن با دسته چوبی یا آهنی که با آن چوب را می‌شکافند و خرد می‌کنند. از نوعی تبر به نام تبر یخ نیز برای صعود از آبشارهای یخی یا یخچال‌های طبیعی استفاده می‌شود. انسان چندین هزاره‌ است که از تبر برای قطع درختان، خرد کردن و شکل دادن چوب، به عنوان جنگ‌ افزار و ابزار نمادین در مراسم استفاده کرده‌است. تبرهای آغازین سری سنگی و دسته‌ای چوبی داشتند ولی پس از آن تبرهایی از جنس مس، برنج و آهن نیز ساخته‌شد که دوام و استحکام بیشتری دارا بودند. تبر نمونه‌ای از ماشین ساده است.

نماد تبر

نماد تبر

نماد تبر در دفینه یابی و گنج یابی :

نماد تبر در دفینه یابی را می توان یکی از نمادا هایی دانست که استفاده عمومی ندارد و کمتر دیده می شود. طبق تجربه و مشاهدات کاوشگران و باستان شناسان این نماد بیشتر بوسیله راهزنان برای مخفی کردن گنجینه های خود استفاده می کردند. اگر بخواهیم به تفسیر این نماد بپردازیم باید هنگام مشاهده این نماد به قسمت پشت تبر دقت کنید که دارای نوک می باشد یا نه. اگر قسمت پشت این نماد همراه با نوک باشد ، دارای اهمیت و احتمالا همراه با دفینه است. البته این نماد ها را می توان آثار و نشانه های خرافاتی می باشند که برخی افراد سودجو مطرح می کنند. فقط نماد های خاص و معدودی وجود دارند که می توانند همراه با دفینه باشند.

آشنایی با آثار و نشانه های دیگر :

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آثار و نشانه ها ، فلزیاب ، گنج یاب ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب ارزان ، قیمت فلزیاب ، فلزیاب خارجی ، حفره یاب و … می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره 09917579030 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید