نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی

felezyabkish آثار و نشانه دفینه , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نماد خرگوش در دفینه یابی و گنج یابی

خرگوش یک جاندار پستاندار که علفخوار است. این جاندار از تیره خرگوشان می باشد. بدن خرگوش شبیه به گربه و دارای گوش‌های دراز است. دست‌ های خرگوش از پاهایش کوتاهتر می باشد. خرگوش بسیار سریع حرکت می‌کند و دارای گونه های مختلف است. خرگوش ها در هر زایمان قادر است 6 الی 8 دبچه به دنیا بیاورد.

نماد خرگوش در دفینه یابی

پیدا کردن خرگوش در زمستان به دلبل داستن پوست سفید مشکل می باشد. یکی از ویژگی های حیاتی این جاندار تغییر رنگ پوست آن است و می تواند خود را در زمستان با محیط سازگاری بدهد. برخی از خرگوش های قطبی می توانند حفره هایی به عمق 3 متر حفر کنند تا از بچه های خود محافظت کنند.

نماد خرگوش در دفینه یابی :

معمولا نماد خرگوش در دفینه یابی همیشه همراه با حفره و تونل می باشد و اگر با همچین نمادی روبرو شدید به دنبال حفره بگردید و ورودی آن را پیدا کنید که این تونل ها ممکن است قبلا مسیر آب یوده باشد. اگر خوش شانس باشید انتهای این تونل ها به ورودی قعله ای می رسد. در دفینه یابی اگر نماد خرگوش با پای شکسته باشد احتمالا اطراف آن پر از تله است که باید مراقب خود باشید.

اگر نحوه قرار گرفتن خرگوش به حالت دویدن باشد باید روبروی آن قعله باشد و راه رسیدن به آن هم طولانی می باشد. اما اگر خرگوش در حالت ایستاده باشد به احتمال زیاد باید به شکل یه درپوش روی تونلی باشد که در آن دفینه وجود دارد.

مطالب مرتبط :

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ، ، ، یون یاب ، معدن یاب ، حفره یاب ، ، ، ، ، ، قیمت لوپ و … می توانید با کارشناسان ما در ، نمایندگی فلزیاب تهران ، نمایندگی فلزیاب همدان ، نمایندگی فلزیاب کرمانشاه و نمایندگی فلزیاب بوشهر فقط با شماره  09917579030 تماس بگیرید.

شاید دوست داشته باشید:

نماد مارمولک در دفینه یابی و گنج یابی

نماد مارمولک در دفینه یابی و گنج یابی [alert style=”warning”] آدرس فروشگاه فلزیاب شیراز: شیراز – پل معالی آباد – دینکان – جنب کوچه ۲۱ شهید دینکانی       شماره تماس : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ [/alert] مارمولک یا سوسمار یا به دری چلپاسه نام عمومی گروه بسیار بزرگی از خزندگان است که از نزدیک به ۵۶۰۰ گونه تشکیل می‌شوند. مارمولک‌ها در سرتاسر کرهٔ زمین بجز قطب جنوب و قطب شمال پراکنده شده‌اند. اکثر مارمولک‌ها چهار […]

نماد اردک در دفینه یابی و گنج یابی

نماد اردک در دفینه یابی و گنج یابی مرغابی یا اردک نامی است که معمولاً برای تعدادی از گونه‌های مرغابی سانان در خانوادهٔ اردکیان به کار می‌رود. مرغابی‌ها به چندین زیرخانواده تقسیم می‌شوند. مرغابی‌ها اغلب پرندگان آبی هستند که بیشترشان کوچک‌تر از هم‌خانواده‌های غاز و قو هستند. مرغابی‌ها هم در آب دریا و هم در آب شیرین زندگی می‌کنند.مرغابی پرنده‌ایست تخم‌گذار که بیشتر در آب زندگی […]

نماد تبر در دفینه یابی و گنج یابی

نماد تبر در دفینه یابی و گنج یابی تَبَر ابزاری است از آهن با دسته چوبی یا آهنی که با آن چوب را می‌شکافند و خرد می‌کنند. از نوعی تبر به نام تبر یخ نیز برای صعود از آبشارهای یخی یا یخچال‌های طبیعی استفاده می‌شود. انسان چندین هزاره‌ است که از تبر برای قطع درختان، خرد کردن و شکل دادن چوب، به عنوان […]

Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید