فلزیاب WASP
فلزیاب WASP ساخت Viking انگلستان
آذر ۱۲, ۱۳۹۷
نماد مار در دفینه یابی
نماد مار در دفینه یابی و گنج یابی
آذر ۱۴, ۱۳۹۷

نماد رخ انسان در دفینه یابی و گنج یابی

نماد رخ انسان در دفینه یابی

نماد رخ انسان در دفینه یابی و گنج یابی

نماد رخ انسان در دفینه یابی :

نماد رخ انسان در دفینه یابی یکی از زیباترین نماد ها می باشد. ابن نماد به رمان های قبل از ساسانیان بر میگردد. نماد رخ معمولا به 4 حالت مشاهده شده است که در ادامه آن ها را توضیح می دهیم. هر جا که چهره نیمرخ یا تمام رخ مشاهده کردید باید نگاه چهره را دنبال کرده و دنبال آثار دوم باشید که معمولا نماد آثار دوم یا کاسه است یا به صورت بت حیوانات است. خود آثار دوم مکان دیگری را نشان میدهد. البته بستگی به نگاه صورت دارد که آیا هر دو چشم آن باز یا بسته است.

  • نماد رخ در ابعاد بزرگ که معمولا در کوهستان ها دیده می شود.
  • سمبل رخ در ورودی مکان های تاریخی
  • نماد رخ کوچک که بر روی سنگ تراشیده شده است.
  • نماد رخ که بیانگر چهره افراد اشخاص می باشد.

"<yoastmark

طبق تجارب کاوشگران نماد رخ انسان بیشتر مریوط به مقبره پادشاه یا موبدان می باشد که مقبره باید در اطراف یا زیر نماد باشد. اکثر مقبره هایی که در این نماد وجود دارند ورودی آن ها پلمپ شده هستند. نماد رخ انسان در بعضی مناطق که مشاهده شده به طول 4 متر می باشد.در بررسی نماد رخ باید توجه داشت که اندازه رخ چقدر است و یا رخ به کجا می نگرد و در اطراف و جایی که رخ می نگرد احتمال زیاد دفینه ای وجود دارد که به صورت خاصی پنهان شده است.

مطالب مرتبط :

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ، ، ، ، ، می توانید با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز ، نمایندگی فلزیاب تهران ، نمایندگی فلزیاب رشت ، نمایندگی فلزیاب ارومیه با شماره 09917579030 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید