فلزیاب ZOOM X9
فلزیاب ZOOM X9 | ردیاب زوم ایکس 9
دی ۱۴, ۱۳۹۷
فلزیاب CW-10
فلزیاب CW-10 تولید کمپانی Fisher
دی ۱۶, ۱۳۹۷

نماد عقرب در دفینه یابی

نماد عقرب

نماد عقرب در دفینه یابی

عقرب ها رنگ‌های مختلفی مثل زرد مایل به قهوه‌ای، قهوه‌ای، خاکستری و سیاه دارند و اندازه آن‌ها بین ۵٫۱ تا ۱۸ سانتی‌متر مختلف است ولی بواسطه شکل بدنی خود که حالتی تخت و صاف دارد، می‌توانند از شکاف‌هایی به عرض ۳ میلی‌متر نیز عبور کنند و خود را وارد خانه انسان‌ها سازند. از حدود ۲۰۰ گونه متفاوت عقرب که در سراسر دنیا پراکنده‌اند فقط حدود ۲۰ گونهٔ آن‌ها سمی هستند و در میان آن‌ها نوعی عقرب قرمز هندی کشنده‌ترین گونه می‌باشد که میزان کشندگی آن در ایالت‌های هند بین ۴۰ تا ۳۰ درصد گزارش شده‌است.

نماد عقرب

نماد عقرب

نماد عقرب در دفینه یابی :

نماد عقرب یکی از آثار و نشانه های رایج در دفینه یابی می باشد. این یکی نماد هایی می باشد که همیشه با تله همراه بوده است. بنابراین هنگام کاوش باید خیلی با دقت عمل کنید. دفینه هایی در این نماد هستند با سختی و زحمت زیاد بدست می آید. اگر این نماد در محل هایی مانند چاه آب ، انبار های زیر زمینی مشاهده کردید دفینه آن در نزدیکی نماد می باشد.

اما اگر آثار و نشانه عقرب را در داخل غار یا تونل قرار داشت برای پیدا کردن دفینه آن باید به انتهای غار رفته و به دنبال نشانه های خاصی بگردید. اگر نشان عقرب در گنج یابی تنها باشد نشانه دفینه و خطر است. عقرب یک علامت نادر و یکی از نمادهای مسیحیان است . و در سنگ قبر کسانی که در خردسالی می میرند نیز می تواند دیده بشود.

آشنایی با دیگر آثار و نشانه ها :

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ردیاب ، حفره یاب ، یون یاب ، قیمت فلزیاب ، فلزیاب خارجی ، فلزیاب تصویری و … با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز با شماره 09917579030 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا تماس بگیرید